Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
1. Seri Konekte Limyè Travay la ofri opsyon ekleraj versatile ak nivo klète customizable li yo.
2. Konsepsyon enèji-efikas li yo ak batri ki dire lontan bay ekleraj kontinyèl pou peryòd tan ki pwolonje.
3. Konstriksyon dirab ak kontra enfòmèl ant fè li yon solisyon ekleraj ideyal pou yon varyete aktivite andedan kay la ak deyò.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W 150W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40~45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| KRIYE | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | {{0}V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Gratèl | NON |
| Beam zanj | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:

Itilizasyon:

Kenbe pwojè travay ou yo sou track ak byen limen ak serye Series Connect Working Light.
Sou nou:


