
Karakteristik pwodwi:
1. Limyè travay kontra enfòmèl ant dirije nou an gen yon kab pouvwa 10 pye ak yon priz 120V Ameriken-style. Konekte epi jwe!
2.Limyè travay pòtab dirije nou an ap dire plis pase 50, 000 èdtan gras a motè a fò.
3.With depans fonksyònman bon mache, 100W enpèmanan dirije limyè travay yo pwodwi 12,500Lm.
4.Designed pou dissipation chalè ekselan ak inik chalè aliminyòm koule
Spesifikasyon:
| Rated Watts | 100W |
| Antre Voltage | 100-277VAC/50-60Hz / 200-480VAC/50-60Hz |
| Flux lumineux | 12,500lm |
| Ranplasman | 400 Watt MH/HPS |
| Sètifika | CE ROHS;ETL DLC annatant |
| Chofè | Entèn ekipman pou pouvwa |
| Angle gwo bout bwa | 360 degre |
| Sous limyè/Konte | SMD2835 dirije |
| Endèks rann koulè (CRI) | Ra > 80 |
| Tanperati Fonksyònman | -40 degre ~ 45 degre |
| Baz lanp | Hook enstale |
| Ki ap dirije efikasite lumineux | >130lm/w |
| Tanperati Koulè | 5000K Cool White / 5700K CW |
| Dirije Emetè Lavi | 50,000 èdtan nan 25 degre |
| IP | 65 |
Foto detay:



Aplikasyon
Pafè pou sit bilding, garaj, depo, deyò andedan kay la ekleraj tanporè.

FAQ
1.Li pral itilize kòm yon kote bilding. Èske mwen ka konekte lanp travay enpèmanan sa yo nan yon chenn Daisy?
Sou sit bilding lan, ou ka Daisy lyen yo. Jiska 15 moso nan yon limyè travay pòtab 60W ka tache, 9 moso nan yon limyè 100W, ak 7 moso nan yon limyè 120W.
2. Èske ou ka mete li?
Sètènman, li se pi senp yo mete gras a gaya manch T ki gen fòm tèt la. Li kapab tou itilize kòm ekleraj travay enpèmanan sou tè a.

