Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
- Anpoul mayi bollard gen yon efikasite enèji segondè, ki pèmèt yo koupe anpil sou kantite lajan ki depanse sou bòdwo kouran pandan y ap toujou ap bay limyè fò.
- Paske anpoul sa yo gen yon lavi ki long, yo diminye kantite lajan ki depanse nan antretyen epi asire ke pwopriyete w la ap kontinye byen limen pou yon tan ki pi long.
- Enstalasyon anpoul mayi bollard se senp, epi yo ekselan pou itilize nan yon pakèt aplikasyon pou ekleraj deyò, tankou jaden, espas pakin, ak mache.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


