Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
- Limyè lari anpoul mayi a gen gwo efikasite enèji, li bay limyè klere pandan y ap konsome pouvwa minimòm.
- Konsepsyon dirab ak gaya li asire pèfòmans ki dire lontan ak kondisyon antretyen minim.
- Corn Bulb Street Light la ofri adaptabilite nan aplikasyon, ak kapasite li pou ranplase sous limyè tradisyonèl yo nan yon varyete de anviwònman deyò.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm% 2fw |
| KRIYE | >80Ra |
| Antre Voltage | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Dirije chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm |
Imaj detaye:





Trè ba chalè génération, san konte ekonomize pouvwa limyè
Itilizasyon:

Limyè nwit ou yo ak Corn Bulb Street Light epi eklere wout ou an sekirite.
Konsènan nou:


