pwodwi
Limyè mayi ki ap dirije se yon kalite lanp dirije ki fèt espesyalman pou jenere limyè nan 360 degre. Li gen yon fòm ki sanble ak yon baton mayi epi li rele sa paske nan ang maksimòm limine li yo nan 120 degre ak emisyon limyè inifòm. Lanp mayi ki ap dirije a byen -koni paske li gen yon lavi trè long-tipikman 25 fwa pi long pase anpoul enkandesan. Viv li ka atribiye a estrikti solid-li a, ki gen mwens tandans fè echèk akòz enpak oswa vibrasyon. Li se yon opsyon ekleraj serye paske nan lavi sèvis pwolonje li yo, ki diminye depans antretyen ak frekans ranplasman.




Paramèt pwodwi yo
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Efikasite lumineux lanp | 140lm/w |
| Endèks rann koulè | >80Ra |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V-24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane |
| Base lanp | E27, E40 |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Pousantaj IP | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 270mm |
aplikasyon
Led mayi limyè se katriyèm jenerasyon sous ekleraj oswa "sous limyè vèt." Yo ekonomize enèji, pwoteje anviwònman an, dire anpil tan, epi yo piti. Yo ka itilize nan anpil kote, tankou kòm endikatè, ekspozisyon, dekorasyon, ekleraj, ekleraj jeneral, ak peyizaj vil nan mitan lannwit.




Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
ADRÈS NOU
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.

FAQ
K: Konbyen tan limyè mayi dirije dire?
A: An reyalite, lavi a nan limyè mayi dirije ka rive nan 3 ane oswa 5 ane dapre pri, ki vle di yo ka itilize kontinyèlman pou plis pase 3-5 ane.
K: Èske gen nenpòt pri anbake bon mache pou enpòte nan peyi nou an?
A: Pou ti lòd, eksprime pral pi bon an. Ak pou lòd esansyèl, fason bato lanmè se pi bon men pran anpil tan. Pou lòd ijan, nou sijere atravè lè nan ayewopò.
