Karakteristik pwodwi:
1. Yon gade diferan ak style. Pou bay limyè 360 degre tout -anglè, kò lanp lan gen fòm tankou yon mayi epi li gen plizyè pèl ki ap dirije ki gaye alantou li.
2. Ekselan efikasite enèji ak efikasite lumineux. Lè yo konpare ak lanp sodyòm konvansyonèl segondè -presyon, efikasite lumineux la ka ogmante a 140 lm/W lè l sèvi avèk chips LED prim, ekonomize plis pase 60%.
3. Flicker -nan limyè mayi ki ap dirije yo diminye souch nan je ak fatig.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
Imaj:


Aplikasyon:


Sant lojistik depo: Asire limyè inifòm nan zòn wo-etajè ki depase 10 mèt, elimine kote ki mouri yo ak amelyore operasyon chariot.
Etablisman pwodiksyon otomobil: Konsepsyon ki reziste -vibrasyon an akomode anviwònman liy fabrikasyon an, pandan y ap rann koulè vivan garanti bon jan kalite enspeksyon asanble a.
