Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
-Dirije anpoul mayi gen yon efikasite lumineux segondè, bay limyè klere pandan y ap konsome mwens enèji.
-Anpoul sa yo gen yon lavi ki pi long pase anpoul tradisyonèl enkandesan, kidonk diminye bezwen pou ranplasman souvan ak antretyen.
-Anpoul mayi ki ap dirije pa gen materyèl danjere tankou mèki, sa ki fè yo yon opsyon ekleraj ki pi an sekirite ak plis zanmitay anviwònman an.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Efikasite lumineux | 140lm% 2fw |
| KRIYE | >80Ra |
| Antre Voltage | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Dirije chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Anpoul sa yo ka ede amelyore pwodiktivite ak sekirite anplwaye yo lè yo kreye yon anviwònman travay byen limen.
Konsènan nou:


