Karakteristik pwodwi:
1. Ekonomize enèji
Limyè mayi ki ap dirije enèji ki efikas E27 50W itilize sèlman 20% otan pouvwa ke lanp tradisyonèl enkandesan. Sa a lakòz yon diminisyon sibstansyèl nan bòdwo elektrik ou ak pi ba depans operasyonèl yo.
2. Trè klere
Akòz pwodiksyon lumèn segondè li yo, anpoul ki ap dirije sa a se ideyal pou itilize nan tou de anviwònman komèsyal ak domestik. Itilizatè yo ka wè byen epi fè bagay yo san yo pa sakrifye konfò paske nan limyè a li emèt.
3. Pwolonje Vitalite
Vie pwolonje limyè mayi LED E27 50W se yon gwo avantaj. Li gen yon lavi ki pi long pase anpoul limyè regilye, ki dire jiska 50,000 èdtan anba itilizasyon kontinyèl.
4. Lonjevite
Limyè mayi ki ap dirije 50W sa a se pafè pou itilize deyò depi li dire lontan ak solid ase pou kenbe tèt ak itilizasyon difisil.
5. San danje pou anviwònman an
Limyè mayi 50W ki ap dirije a se anpil mwens danjere nan anviwònman an pase anpoul limyè enkandesan. Lè yo jete yo byen, li pa reprezante okenn menas pou anviwònman an paske li pa gen okenn sibstans danjere.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2fw |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Pousantaj IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


1. Limyè pou Kay la
Limyè mayi E27 50W ki ap dirije a se ideyal pou itilizasyon lakay li paske li gen lavi pwolonje, ekonomi enèji, ak ekleraj briyan. Eklere chanm ou yo, lakou, ak jaden ak limyè sa a versatile.
2. Pwen Enpòtan biznis
Makèt, sant magazen, ak depo yo se sèlman kèk egzanp gwo anviwònman komèsyal ki ta ka benefisye lè w sèvi ak limyè mayi ki ap dirije E27 50W. Li gen potansyèl pou bay sistèm ekleraj ki efikas ak dirab.
3. Limyè pou deyò a
E27 50W LED limyè mayi yo ideyal pou itilize deyò akòz lonjevite yo ak rezistans. Espas piblik yo, pakin, ak lari yo tout ka benefisye de ekleraj li yo.
