
Karakteristik pwodwi:
1. Lumineux flux: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
2. Prix konpetitif ak itilizasyon toupatou.
3. Pwoteksyon sou-aktyèl ak sou-vòltaj, I / O chofè.
4. Yon wo-lumèn, super-klere chip.
5. PC kouvri: mou, fiks ekleraj ak bon transmisyon limyè.
6. Kò lanp, rezistans rouye ak oksidasyon, bon koule chalè, ak lonjevite pwodwi.
PwodwiEspesifik
| Gwosè | 2 pye, 4 pye, 5 pye |
| Puissance | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Efikasite lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| CCT | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| Kalite baz | G13 |
| Kalite materyèl | Aliminyòm plis PC |
| Dimmable | Ki pa dimmable |
| Opere tanperati | -25 degre a 50 degre |
| Antre vòltaj (V) | DC 12-24V |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki ranje tanperati koulè ki disponib, premyèman?
Tout seri 3000-6500k yo ofri. Twa diferan tanperati limyè ki disponib: 6000-6500k blan frèt, 3000-3500k blan cho, ak 4000-4500k blan natirèl.
2. Èske ou ta ka ban m 'yon echantiyon lòd?
Wi. Ou ka jwenn de echantiyon gratis. Bonjou soti nan echantiyon tès yo!
3. Kouman pou mwen jwenn yon lis pri nan men ou?
Voye nou yon imèl ak demann ou an pou lis pri nou an, epi youn nan reprezantan lavant nou yo ap retounen ba ou pi vit posib.
4. Ki jan yo voye pwodwi yo, ak konbyen tan li pran pou yo rive?
Tipikman, DHL, UPS, FedEx, oswa TNT yo itilize pou anbakman. Tan an livrezon tipik se 3 a 5 jou. Anplis de sa si ou vle anbake pa lè ak lanmè.
5. Ki jan yo ta dwe okipe yon lòd limyè tib varyateur 4 pye?
Tanpri premye enfòme nou sou bezwen ou oswa aplikasyon ou.
Dezyèmman, nou bay quotes ki baze sou espesifikasyon ou oswa rekòmandasyon nou yo.
Twazyèmman, kliyan an apwouve echantiyon yo epi fè yon depo pou lòd ofisyèl la.
Epi finalman, nou planifye pwodiksyon an.
