
- Karakteristik
1. Ekleraj segondè-efikasite: 12W dirije Tib se pi klere epi li sèvi ak mwens enèji pase ekleraj tradisyonèl yo. Aparèy 12 Watt sa a pwodui limyè klere, pwòp ki jiska 80% pi efikas pase ekleraj konvansyonèl yo.
2. Long lavi: Aparèy sa a sèvi ak teknoloji ki ap dirije ki dire lontan. Avèk jiska 50,000 èdtan nan lonjevite, pwodui sa a pral bay ekleraj serye pou ane.
3. Ekolojik-zanmi: 12W dirije Tib emèt pa gen okenn pwodwi chimik danjere oswa lafimen. Sa fè li ideyal pou achtè ekolojik-konsyan.
4. Versatility: 12W dirije Tib vini nan plizyè gwosè, fòm, ak koulè, fè li ekselan pou nenpòt sitiyasyon.
- Spesifikasyon
| Modèl | Bw-T8 1200mm-18w |
| Non pwodwi | T8 dirije tib |
| Pouvwa | 10W/18W/20w/23w/25W/28w/30w |
| Kalite | T8 T5 |
| Longè | 60cm 120cm 150cm 240cm |
| Materyèl | Al+PC plastik vè |
| Faktè pouvwa | PF>0.9 |
| Kouvri | lakte oswa klè |
| KRIYE | Ra>80 |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Garanti | 5an |
- Plis detay



- Aplikasyon

- Konpayi nou an


