
Karakteristik pwodwi:
*2 / 3 / 4 / 5 pye G13 Bi-pin
* Aliminyòm plis PC lojman
*CRI80 100LM/W
* Ki pa dimmable
* 12V-36V T8 dirije Tib, tib la ka travay ak pouvwa soti nan 12V, 24V ak 36V.
*Ideyal pou 12-36V DC Automotive RV Marine sistèm ekleraj.
*PA mete nan 110V, tcheke vòltaj sa ou genyen kounye a pou evite retounen oswa pop up.
Avi sou pwodwi:
STOP: Yon aparèy 120v AC pa ka itilize ak limyè sa yo.
• Koupe elektrisite prensipal RV a (bouton dekonekte batri). Asire w ke limyè yo pa pral limen anvan ou kontinye.
•Pran tib yo deyò. Pandan ke kèk tib ka pouse desann san okenn wotasyon, lòt yo dwe premye file 90 degre.
STOP: Test-anfòm nouvo limyè tib ki ap dirije ou a nan aparèy ou a ak kouvèti difize a sou anvan ou kontinye.
Lè w teste aparèy la, pa limen pouvwa a. Pou teste tib la anfòm, retire gad pin yo. Apre yon tès anfòm, retire tib ranplasman ki ap dirije a epi kontinye.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj (V) | DC 12-36V |
| Flux lumineux (lm) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Materyèl | Aliminyòm plis plastik |
| Sous limyè | dirije |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Konsomasyon pouvwa | 2 pye - 9W / 4pye - 18W |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
| Ki ap dirije Chips | SMD2835 |
Aplikasyon pou pwodwi:
1. Lekòl/inivèsite/lopital
2: Konferans/sal reyinyon, sal montre
3. konplèks komèsyal
4. Faktori/biwo
5. Makèt
6. Bilding rezidansyèl/enstitisyon
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
K: Ki jan cho koulè anpoul sa yo?
A: 5500k frèt blan; si ou bezwen yon lòt koulè, tankou 4000k oswa 3200k blan cho, tanpri lage m 'yon mesaj.
K: Èske anpoul sa yo pou itilize deyò, epi nenpòt nan anpoul yo bay 360-degre lumières?
A: Malgre ke li pa 360 degre, li travay gwo pou siy deyò.
K: Èske w gen yon ranplasman LED pou enstalasyon t8 72" mwen yo?
A: Asire w, nou gen tib ki gen 6 pye nan longè. Èske ou vle yon sèl oswa plizyè bouchon PIN sou pwent yo?
K: Nan pwodiksyon klète konplè, konbyen tan sa yo pral dire? ki sa ki garanti a tou?
A: Yon 5-ane garanti ak 1000LM.
K: Èske sa se yon aparèy ki konplètman reyini, ki pare pou enstale oswa yon modènizasyon pou yon aparèy ki egziste deja? Lekti kòmantè yo te vrèman boulvèsan.
A: Li se yon aparèy konplè; tout sa ou bezwen fè se pann li nan plafon an epi ploge li nan.
K: Èske ou bay enstriksyon sou kòman pou adapte enstalasyon mwen yo pou itilize anpoul ki ap dirije?
A: Wi, nou enkli enstriksyon pou enstalasyon nan bwat la.
