
Karakteristik
1.Energy Efikasite:T8 12V DC dirije limyè tib konsome anpil mwens enèji konpare ak opsyon ekleraj tradisyonèl yo, sa ki ede w diminye bòdwo elektrisite ou yo.
2. Long lavi:Limyè tib sa yo gen yon long dire fonksyone, asire ou jwi peryòd pwolonje nan ekleraj serye san ranplasman souvan.
3. Zanmitay anviwònman an:Limyè tib ki ap dirije T8 12V DC ki ap dirije yo se ekolojik-piske yo pa gen sibstans danjere tankou mèki, sa ki fè yo tounen yon chwa ekleraj dirab.
4.Instant sou:Pa gen okenn tan chofe-ki nesesè, limyè tib sa yo bay limyè enstantane, sa ki pèmèt ou jwi limyè klere le pli vit ke ou limen yo.
5.Wide Aplikasyon:T8 12V DC dirije limyè tib yo versatile epi yo ka itilize nan divès anviwònman, tankou espas rezidansyèl, bilding komèsyal, biwo, ak plis ankò.
Spesifikasyon
| Antre | DC 12V-36V |
| Pouvwa | 20 W |
| Flux (lm) | 3200lm |
| Detantè lanp | G13 |
| CRI | Ra>80 |
| Ki ap dirije Chip | SMD 2835 |
| Ki ap dirije efikasite | >120 lm/W |
| Angle gwo bout bwa | 180 degre |
| Gwosè (mm) | Φ26 * 1200 mm |
| Materyèl | Aliminyòm + PC |
| Kouvri PC (si ou vle) | Klè oswa Frost |
Plis detay




Aplikasyon
Espas Rezidans lan: Eklere kay ou ak solisyon enèji-efikas ekleraj ki bay yon anbyans cho ak envite.
Bilding Komèsyal: Amelyore ekleraj nan biwo w oswa espas magazen w la, kreye yon anviwònman ki byen limen-pou ogmante pwodiktivite ak satisfaksyon kliyan.
Zòn Deyò: Limine espas deyò tankou jaden, chemen, ak pakin, asire sekirite ak vizibilite pandan lannwit.

Konpayi nou an
Shenzhen Benwei ekleraj teknoloji co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
Imèl
bwzm18@ledbenweilighting.com


