Karakteristik pwodwi:
1. No Flicker, PF>0.95
2. 80-83Ra oswa 95-98Ra opsyonèl
3. Lumen efikasite: 120LM/W
4. Pa gen limyè avegle, mou ak konfòtab
5. meyè kalite PMMA diffuseur panèl
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tan Ijans | 3h |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite lumineux lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| PF | 0.95 |
| Ki enpèmeyab | IP44 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
Imaj detaye:





72W 120 * 60cm Ijans LED Panel Light se yon limyè panèl rektangilè sifas ki monte. Li gen yon ankadreman aliminyòm ki bay ekselan dissipation chalè ak rezistans. Sous limyè a se SMD LEDs, ak pwodiksyon limyè a se 7200 Lumens. Li gen yon endèks rann koulè ki gen plis pase 80, ki vle di ke koulè yo parèt ak presizyon ak natirèlman. Limyè panèl la gen yon to antretyen segondè lumèn, ki vle di ke li pa pèdi klète li oswa bon jan kalite menm apre itilizasyon pwolonje. Fonksyon ijans limyè sa a reyalize atravè yon batri ityòm-ion rechargeable entegre ki bay pouvwa backup jiska 3 èdtan.
Itilizasyon:


72W 120 * 60cm Ijans LED Panel Limyè a apwopriye pou divès aplikasyon andedan kay la tankou bilding komèsyal, biwo, lekòl, lopital, ak magazen an detay. Li ka itilize kòm ekleraj jeneral oswa kòm yon sous limyè ijans. Nan biwo yo, limyè panèl la bay ekleraj efikas ak inifòm ki amelyore pwodiktivite ak diminye souch nan je yo. Nan lopital, li bay yon anviwònman an sekirite ak an sante pou tou de pasyan yo ak travayè swen sante yo. Magazen Yo Vann an Detay ka itilize limyè panèl la pou mete aksan sou ak montre pwodwi yo efektivman.
Fonksyon ijans limyè panèl sa a fè li patikilyèman itil pou bilding ak enstalasyon piblik yo. Nan ka yon pann kouran oswa nenpòt lòt sitiyasyon ijans, limyè a bay limyè ki pèmèt moun yo evakye lokal la san danje. Limyè panèl la apwopriye tou pou zòn ki bezwen ekleraj kontinyèl, tankou eskalye, koulwa, ak sòti ijans.
FAQ:
1. Poukisa ou ta dwe achte nan men nou pa nan lòt founisè?
Biznis nou an te etabli an 2010, ak òf prensipal nou yo se pwodwi ki ap dirije andedan ak deyò tankou limyè tib ki ap dirije, panno ki ap dirije, ki ap dirije limyè batten, ki ap dirije limyè inondasyon, ki ap dirije limyè lari, ak ki ap dirije limyè medikal. Tout pwodwi sa yo te konplètman sètifye pa ETL DLC TUV SAA ISO CB.
2. Ki jan nou ka garanti bon jan kalite?
Anvan fabrikasyon an mas, toujou gen yon echantiyon pre-pwodiksyon; anvan chajman, toujou gen yon enspeksyon final;
3. Ki moun nou ye?
Depi 2010, nou te vann pwodwi nan Lwès Ewòp (30.00%), Amerik di Nò (25.00%), Nò Ewòp (14.0%), Sid Ewòp ( 5.00%), Amerik Santral (5.00%), mache lokal la (3.00%), Azi Sidès (3.00%), Ewòp lès (3.00%), Oceania (3.00%), ak Azi Sid (2.00%). Nou baze nan Guangdong, Lachin. An jeneral, genyen 101 a 200 anplwaye k ap travay nan espas travay nou an.
