
Karakteristik pwodwi:
1.High Chòk & Rezistans Vibration; Imidite ak imidite ki reziste: IP40.
2. Ekolojik-zanmi: Pa gen Mèki oswa pwazon.
3. Inivèsèl Voltage AC 170-265V oswa 85-265V AC.
4. EMC, LVD, RoHS, ETL & FCC sètifye.
PwodwiEspesifik
| Gwosè | 2 pye, 4 pye, 5 pye |
| Puissance | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Efikasite lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| CRI | >83 |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Dirije Limyè Sous | Epistar SMD2835 |
| Fonksyon | 0-10V dali gradyasyon, Capteur mouvman mikwo ond, backup batri ijans, Linkable |
| Opere tanperati | -25 degre a 50 degre |
| Sètifikasyon | RoHS, CE, ak ETL |
Imaj detaye:




Itilizasyon:

Sèvis nou an:
1. OEM & ODM yo ofri.
2. 30 plis R&D enjenyè. Tout Kesyon w yo pral reponn nan 24 èdtan.
3. Yo ofri Distribisyon pou konsepsyon inik ou ak kèk nan modèl aktyèl nou yo.
4. Pwoteksyon Zòn Komèsyal Ou, Lide Konsepsyon, Ak Tout Enfòmasyon Prive Ou.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki chips ki ap dirije yo itilize nan limyè tib batri a, espesyalman?
Epistar, Cree, Edison, Sanan, elatriye yo itilize pa nou.
2. Èske ou ofri echantiyon gratis?
Pou limyè a tib batri, nou ka voye soti de echantiyon gratis, sepandan, achtè a responsab pou pri a nan anbake.
3. Kouman sou distribisyon an nan livrezon?
Egzanp lòd pran 1-2 jou, alòske lòd an gwo pran 5-10 jou. Tou depan de gwosè a nan lòd la.
4. Konbyen tan se garanti a sou limyè dirije?
Limyè dirije nou yo gen yon garanti 3 a 5 ane.

