
Karakteristik pwodwi:
1. Zanmitay anviwònman an, gwo pouvwa ki ap dirije sous limyè solid-eta, segondè efikasite lumineux, lavi sèvis long, ak alontèm antretyen-gratis;
2. Yo ka chwazi vòltaj k ap travay apwopriye dapre diferan kote ekleraj;
3. Konsomasyon enèji ki ba, konsomasyon pouvwa se sèlman 20 pousan nan lanp enkandesan ak menm flux lumineux;
4. Wide konsepsyon vòltaj, pi pratik yo itilize;
5. Se LED anti-glare lampshade a itilize fè limyè a douser ak ekla-gratis, ki pa pral lakòz fatig nan je ak amelyore efikasite travay.
PwodwiEspesifik
| Modèl | Chaje dirije limyè tib |
| Puissance | 9W / 18W |
| Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Tan Ijans | 90Min / 180Min |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Dirije Sous | SMD 2835, Epistar |
| Flux lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Ekleraj ijans se yon kalite ekleraj ki ka kontinye bay ekleraj apwopriye epi endike wout pou sove lè pouvwa ekleraj regilye a ap koupe. lajman itilize nan espas piblik yo ak lòt kote ak ekleraj konstan.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske ou se yon manifakti oswa yon biznis komès?
Nou se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan limyè ki ap dirije, ak pwodwi prensipal nou yo ki ap dirije limyè solè, ki ap dirije limyè deyò, ak ki ap dirije limyè andedan kay la.
2. Èske ou gen yon kantite minimòm lòd pou chaje limyè dirije tib la?
Yo ankouraje lòd echantiyon; pa gen okenn kondisyon MOQ.
3. Èske kò lanp lan ak bwat kado ka pote logo nou an?
Tanpri pale ak lavant nou yo sou Pwosesis OEM la, wi.
4. Èske òf jijman an gratis?
Si valè a nan limyè yo se reyèlman ba, Lè sa a, koleksyon machandiz se opsyon a sèlman.
