
Karakteristik pwodwi:
1. ijans batri sauvegarde pou 90min. oswa 1.5hrs.
2. Lumineux flux: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Kalite sous pouvwa: AC/DC.
4. Konte inite: 6.0.
5. Fòm atik: Dwat.
6. Kontwòl kalite. Ofri yon garanti de ane. Si ou gen nenpòt pwoblèm ak atik nou yo, tanpri kontakte nou.
PwodwiEspesifik
| Modèl | chaje limyè tib |
| Puissance | 9W / 18W |
| Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Tan Ijans | 90Min / 180Min |
| Kouvri | Lakte / Klè |
| Baz | G13 / entegre |
| Flux lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Sèvis nou an:
1. Ofri OEM ak ODM;
2. 30 plis R&D enjenyè.
3. Distribisyon disponib pou konsepsyon orijinal ou ak kèk nan modèl aktyèl nou yo;
4. Pwoteksyon Zòn Komèsyal Ou, Lide Konsepsyon, Ak Tout Enfòmasyon Prive Ou;
5. Repons A Tout Kesyon Ou Nan 24 èdtan;
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske ou ta ka tanpri voye m 'yon egzanp lòd pou yon limyè tib chaje?
Wi, echantiyon lòd yo akeyi pou tès ak asirans kalite. Yo pèmèt echantiyon yo melanje.
2. Konbyen tan se tan an plon?
Tou depan de kantite lòd la, pwodiksyon an mas pran 1-2 semèn epi pran 3-5 jou pou echantiyon yo.
3. Èske lòd limyè tib chaje a gen yon kantite minimòm lòd?
Low MOQ, 2 moso ki disponib pou tès echantiyon.
4. Èske ou konnen tèm OEM ak ODM?
Wi, nou gen anpil gwo ka e nou te fè anpil efò nan ekleraj pandan tout ane yo. Nou kapab sèvi kòm founisè ofisyèl ou, e nou ta gen onè pou fè sa.
