
Karakteristik pwodwi:
1. Yon backup batri pou ijans ki dire 90 oswa 1.5 èdtan.
2. Lumen yo pou chak Watt se 120, 140, ak 160.
3. Enspekte Capteur mouvman, nivo batri a, bouton, ak limyè endikasyon pou pwoblèm ki ta konpwomèt sekirite dife.
4. Anpil itilizasyon Pwodwi nou yo travay byen pou ranplase 4-anpoul fliyoresan pye yo. apwopriye pou itilize nan otèl, biwo, makèt, enstalasyon depo, garaj, ak lòt enstalasyon.
5. Asirans kalite. yo bay yon garanti de ane. Tanpri kontakte nou si ou gen nenpòt pwoblèm lè l sèvi avèk pwodwi nou yo.
PwodwiEspesifik
| Modèl | dirije tib mobil rechargeable |
| Puissance | 9W / 18W |
| Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Tan Ijans | 90Min / 180Min |
| Kouvri | Lakte / Klè |
| Baz | G13 / entegre |
| Flux lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Fonksyon | 0-10V dali gradyasyon, Capteur mouvman mikwo ond, backup batri ijans, Linkable |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Sèvis nou an:
Ti MOQ, 2PCS ki disponib pou teste bon jan kalite a.
1. Etikèt prive ki disponib, Nou ka ede fè pwòp mak ou.
2. Livrezon alè: echantiyon:2-3 jou travay. Byen an gwo: 10-25 jou travay, tou depann de kantite ou.
3. Bwat Customized yo disponib: MOQ, 1000PCS.
4. Customized detay spesifikasyon selon bezwen ou.
5. Bon apre-sèvis, nenpòt kesyon sou pwodwi yo nou pral ede kliyan nou yo fè fas ak.
6. Tout pwodwi yo ka pase CE/RoHS/EMC/ETL/TUV
7. strik kontwòl kalite
Nou toujou mete bon jan kalite a nan pwodwi an plas an premye, soti nan achte matyè premyè
nan pwosesis la tout antye, nou gen kondisyon strik asire bon jan kalite pwodwi. Epitou, nou gen omwen 5 fwa tès kalite.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Konbyen tan garanti pou dirije tib rechargeable mobil lan te anvigè?
Pou yon tib dirije rechargeable mobil, nou ofri yon garanti 5-ane.
2. Ki ranje tanperati koulè yo ofri?
Tout 3000-6500k yo disponib. 6000-6500k blan fre, 3000-3500k blan cho, ak 4000-4500k blan natirèl.
3. Èske gen yon kantite minimòm lòd pou Lòd la tap mete soti nan limyè kenbe poul?
Yo ofri de moso pou tès echantiyon ak yon MOQ ki ba.
4. Èske w te janm travay kòm yon OEM oswa ODM?
Wi, nou gen anpil gwo ka e nou te fè anpil efò nan ekleraj pandan tout ane yo. Nou ta onore pou sèvi kòm founisè ofisyèl ou epi nou kontan fè sa.

