
IP65 4ft Limyè Ijans, tib jimo Lanp ijans, tib dirije ijans, limyè ijans tri-prèv, twous pake move tan ijans
Deskripsyon Product
1. Entelijan batman kè chaje. Surcharge ak pwoteksyon twòp egzeyat, pwolonje lavi batri;
2.Tès pwòp tèt ou entèlijan chak mwa ak chak ane;
3.Deteksyon fòt entelijan ak avètisman;
4.High pouvwa SMD, èdtan ekleraj long, super klere, repons enstantane.
5.Widely itilize nan anviwònman piblik tankou estasyon, biwo, sant komèsyal anbake, lekòl
| Pouvwa nominal (W) | 36W |
| Pouvwa ijans (W) | 8W |
| Ki ap dirije kalite | SMD2835 dirije |
| Kapasite | 12V2500mAh |
| Antre | 100-240VAC |
| Tan repons | <1 Second |
| Ekleraj èdtan | >3 èdtan |
| Tanperati travay (ºC) | -35~55ºC |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Dirije lavi ki ap dirije (H) | 50000H |
Plis detay



FAQ
1.Ki sa ki dire lavi a nan limyè rechargeable?
Lè gen yon sous kouran ki disponib, yo fonksyone kòm anpoul konvansyonèl epi, an menm tan an, rechaje lè switch la limen.
2.Ki sa ki dire lavi a nan limyè rechargeable?
Lè gen yon sous kouran ki disponib, yo fonksyone kòm anpoul konvansyonèl epi, an menm tan an, rechaje lè switch la limen. Yo kontinye opere apre yon pann kouran paske nan batri a rechargeable nan anpoul la. Sa yo ka dire ant de ak uit èdtan, tou depann de anpoul la.
