PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa: | 4W |
| Baz: | E14 |
| Lumen: | 440lm |
| Materyèl: | Klè / Frosted / Lakte Glass |
| Frekans operasyon: | Kouran konstan |
| CCT: | 2200k/ 2500k/ 2700k/ 2800k/ 3000k-4000k/ 5000k-6000k |
| Ra: | >90 |
| PF: | >0.5 |
| Dimmable: | ki pa-dimmable/dimmable |
| dirije: | COS Epistar |
| Lavi: | 25000 |
| Angle gwo bout bwa: | 360 degre |
| Voltage: | 110-240V AC |
| Sètifikasyon: | CE & RoHS, UL |
| Gwosè lanp: | C35 (35 * 98mm) |
teknoloji kle pwodwi yo

Lanp anpoul filaman C35 ki ap dirije a reprezante efikasite enèji enpresyonan li yo. Teknoloji dirije pèmèt anpoul la konsome siyifikativman mwens enèji konpare ak anpoul enkandesan tradisyonèl yo, ede pwopriyetè kay diminye pri elektrisite yo. Lanp anpoul filaman C35 ki ap dirije a gen yon lavi enpresyonan, souvan depase 15,000 èdtan, kidonk diminye nesesite pou ranplasman anpoul regilye.
Lanp anpoul filaman ki ap dirije C35 la pwodui yon limyè cho ak akeyan ki sanble ak sa ki anpoul enkandesan. Endèks rann koulè ki wo (CRI) asire ke koulè yo parèt vivan epi ki vre nan lavi, ideyal pou kreye yon atmosfè brikabrak nan chanm k ap viv, chanm, ak espas manje. Lanp anpoul filaman C35 ki ap dirije a gen tou fonksyonalite dimmable, ki pèmèt pwopriyetè kay yo ajiste klète a selon preferans yo.

C35 dirije lanp anpoul filaman an bay yon solisyon ekleraj élégance ak modèn pou kay yo. Konsepsyon an prezante yon boîtier an vè silendrik ki montre elegant filaman an konplike anndan an. Anpoul la fèt pou imite aparans nan anpoul tradisyonèl enkandesan pandan y ap ofri benefis ki genyen nan teknoloji ki ap dirije. Lanp anpoul filaman C35 ki ap dirije, ekipe ak yon baz vis estanda E12 oswa E14, ofri enstalasyon fasil nan aparèy ekleraj anpil.
Itilizasyon


Lanp anpoul filaman C35 ki ap dirije a se versatile ak apwopriye pou divès kalite anviwònman nan kay la. Sa a se souvan itilize nan limyè pendant, chandelye, aplik miray, ak lanp tab bay tou de ekleraj anbyen ak dekoratif. Ekleraj dou ki soti nan anpoul la kreye yon anbyans akeyan, pafè pou zòn ki vle di pou detant ak plezi. Lanp anpoul filaman C35 ki ap dirije a mete aksan sou travay atistik, dekorasyon, ak karakteristik achitekti, ajoute yon touche nan distenksyon nan nenpòt espas.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.





