Karakteristik pwodwi:
1. Ultra-mens ak élégance konsepsyon
Dirije plafon mens batten limyè se apèn aparan akòz konsepsyon ultra-mens li yo, fè li yon chwa ideyal pou zòn ki gen espas plafon limite. Li pa okipe anpil chanm epi li ka enstale nan nenpòt chanm oswa koulwa san yo pa detounen dekorasyon enteryè ou.
2. segondè-efikasite ak enèji-ekonomize
Dirije plafon mens batten limyè konsome sèlman yon fraksyon nan enèji ki itilize pa limyè fliyoresan tradisyonèl yo, san yo pa sakrifye klète oswa kalite limyè. Yo prèske 70% plis enèji-efikas, bay gwo ekonomi sou bòdwo enèji ou.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/30W/40W/60W |
| Gwosè | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83RA Oswa 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + PC kouvri |
| Antre vòltaj (V) | AC{{0}V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ki ap dirije chofè | Izole ak Rubycon kondansateur |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti lakte |
| Karakteristik | IP44 ki pa enpèmeyab |
Imaj detaye:




Dirije plafon mens batten limyè, konnen tou kòm dirije limyè panèl mens, se yon kalite aparèy ekleraj dirije lajman ki itilize nan aplikasyon ekleraj komèsyal ak rezidansyèl yo. Kontrèman ak limyè tradisyonèl fliyoresan batten ki pi ankonbran ak pi lou, limyè plafon ki ap dirije mens batten yo lejè, ultra-mens ak elegant nan konsepsyon. Yo pi plis enèji-efikas, dirab, ak zanmitay anviwònman an, fè yo yon chwa pi pito pou modèn, enèji-ekonomize solisyon ekleraj.
Itilizasyon:

1. Biwo ak sal konferans
Dirije plafon mens batten limyè yo pafè pou bilding komèsyal tankou biwo, sal konferans, ak lòt espas travay. Yo ofri ekleraj mou ak inifòm, diminye souch nan je, ak amelyore pwodiktivite.
2. Magazen Yo Vann an Detay ak makèt
Dirije plafon mens batten limyè gen yon endèks rann koulè segondè, ki fè yo ideyal pou magazen an detay ak makèt. Yo kreye yon atmosfè cho, envite, ak vibran ki atire kliyan ak amelyore vizibilite pwodwi yo.
3. Lopital ak enstalasyon swen sante
Limyè ki ap dirije plafon mens yo itilize nan lopital ak etablisman swen sante kote yo mande ekleraj esteril, klere ak pwòp. Yo bay amelyore vizibilite ak èd nan dyagnostik efikas ak swen pasyan yo.
4. Lekòl ak inivèsite
Dirije plafon mens batten limyè yo se yon solisyon ekleraj ekselan pou salklas ak sal konferans. Yo ofri ekleraj klere ak menm, fè pwomosyon yon anviwònman aprantisaj fezab.
