Karakteristik:
- Lanp pou Ekonomize Enèji Lineyè yo efikas anpil nan enèji, sa ki ede diminye bòdwo enèji nan kay la pandan y ap minimize enpak sou anviwònman an.
- Lanp lan pwodui limyè klere, klè ideyal pou ekleraj travay, sa ki fè li pafè pou itilize nan biwo lakay, atelye, ak salklas.
- Avèk yon lavi ki long ak kondisyon antretyen ki ba, Linear Energy Saving Lamp se yon envestisman entelijan pou nenpòt kay oswa biznis k ap chèche ekonomize lajan epi redwi anprint kabòn yo.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 30W 60W |
| Gwosè | 60 cm |
| Ang gwo bout bwa | 120-degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83RA oswa 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Mterial | Kò aliminyòm + PC kouvri |
| Antre vòltaj (W) | AC85- -265V, 12V DC |
| Ki ap dirije chofè | Izole ak Rubycon kondansateur |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti lakte |
| Karakteristik | IP44 ki pa enpèmeyab |
imaj detaye:



Itilizasyon:


Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

