
Karakteristik:
● Mens ak dous konsepsyon
● Enstalasyon prentan-trape rapid epi san danje
● Anti-ekla reflektè ak konsepsyon difize
● Kalite limyè ki pa gen okenn bri, siyman, IR, oswa radyasyon UV
● Pa gen longèdonn 350nm ki atire ensèk yo
● Pa gen tan chofe
Spesifikasyon:
| Chips ki ap dirije: | SMD |
| Voltaj Antre: | 200 - 240 VAC |
| Konsomasyon pouvwa: | 10W |
| Tanperati koulè: | 3000K ~ 5700K |
| Flux lumineux: | 680LM ± 10 pousan |
| Endèks rann koulè: | Pi gran pase oswa egal a 80 |
| Viv lavi: | 40,000 èdtan |
| Angle gwo bout bwa: | 120 degre |
| Gwosè koupe: | Ø160-165mm |
| Dimansyon: | Ø180mmx19mm |
Deskripsyon:
Sa a 10w dirije downlight prezante yon konsepsyon mens ak dous epi li ideyal pou plenn plafon fon ak enstalasyon ekleraj kontanporen. Pwodwi a ka parfe entegre nan plafon an ak melanje nan desen enteryè ou san pwoblèm, fè plafon an klere ak bèl.
Foto pwodwi:






Èske gen pri anbake bon mache pou enpòte nan peyi nou an?
Pou ti lòd, eksprime yo pral pi bon.Epi pou lòd esansyèl, fason bato lanmè se pi bon men pran anpil tan.
Pou lòd ijan, nou sijere atravè lè nan ayewopò plis patnè bato nou an voye nan pòt ou.
Kouman sou kapasite pou rechèch ak devlopman?
Nou gen eksperyans ekip enjenyè. Nou kolekte tou enfòmasyon fidbak nan chak kliyan, amelyorasyon pwodwi ak nouvo pwodwi
devlopman.
