
Karakteristik:
● 3 ane garanti
● Watts 12W fòm wonn
● CE RoHS ak TUV Sètifikasyon
● Plafon dirije luminaires ak ankadreman aliminyòm nan konsepsyon gwo valè
● Ekonomi enèji ki rive jiska 50 pousan
● Antretyen Lumen plis pase 70 pousan @ 50, 000 plis Orè
● Pou aliye plafon oswa aliye pendant
● PFC chofè a kapab jiska 0.95.
● Pa gen radyasyon UV / IR / Pa gen entèferans RF
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 12W |
| CRI | 80 |
| Faktè pouvwa | 0.6 |
| Gwosè | Φ175 * 20mm |
| frekans (hz) | 50/60HZ |
| Voltage | 85-265V |
| Mak Chip | Epistar |
| Ki ap dirije Chip | 2835 LED |
| Ki ap dirije Kantite | 60 PCS |
| Lumineux (LM) | 950LM |
| Flux lumineux | 80LM/W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Ang gwo bout bwa (degre) | 180 degre |
| Garanti | 3 ane garanti |
| Sètifikasyon | CE RoHS |
| Valè pou tout lavi (h) | 50 000 |
| Aplikasyon | Biwo Swen Sante Komèsyal Koridò Sal k ap viv |
Deskripsyon:
12w dirije limyè panèl wonn nan lumèn se pa osi wo ke efikasite nan limyè yo ki ap dirije panèl plat. Men, limyè sa yo yo toujou trè super klere kòm 80-90 lumèn pou chak watt. li se yon panèl ki ba pouvwa segondè lumèn bati pou ekonomi enèji segondè, kalifikasyon anviwònman enchanced ak ogmante lavi.12w ekleraj panèl pa fè okenn bri ak jenere pa gen okenn UV .Yo gen yon koulè diferan, tankou blan cho 3000k, nati blan 4500k ak koulè lajounen. pou 5500k.led panèl limyè 12w ka enstale nan plafon an bwa oswa mi yo.
Foto pwodwi:







Aplikasyon
Biwo ekleraj
Zòn Pwodiksyon
Ekleraj depo
Restoran
Yo Vann an Detay magazen ekspozisyon ekleraj
Transpò
Ekleraj anba kabinè
Koulwa ak antre
