Karakteristik pwodwi:
1. Pwodiksyon an lumèn segondè nan 150mm koupe soti dirije downlights endike ke yo bay yon kantite sibstansyèl nan limyè. Sa a asire chanm lan byen limen, ki itil espesyalman nan pi gwo anviwònman.
2. Yo se yon envestisman ekonomik paske yo gen yon lavi ki long ki gen plis pase 30,000 èdtan. Lè yo konpare ak sistèm ekleraj konvansyonèl yo, downlights itilize mwens enèji epi yo gen plis zanmitay ekolojik.
3. Downlights yo dous ak elegant nan aparans, ak yon konsepsyon atiran. Yo fò ak fleksib depi yo konstwi nan materyèl prim.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Antre vòltaj | AC85-265V, 100-277V AC |
| tanperati koulè | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| flux lumineux | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| KRIYE | >80 |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 ane |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| PF | >0.90 |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



150mm koupe LED downlights vini nan yon varyete nivo pouvwa epi yo senp pou enstale nan yon twou 150mm dyamèt. Downlights sa yo travay ak sistèm gradyasyon dènye kri, inivèsèl ak dènye kwen, pami lòt moun. Blan cho, blan frèt, ak lajounen se pami tanperati koulè kote yo ofri yo.
Itilizasyon:

Gen plizyè itilizasyon pou 150mm koupe LED downlights. Espas rezidansyèl ki gen ladan chanm k ap viv, kwizin, koulwa, ak chanm yo ideyal pou yo. Yo senp pou enstale nan soffit, fo plafon, ak lòt espas ki mande pou ekleraj ankastre. Anplis de sa, kabinèt egzibisyon, galri, mize, ak lòt anviwònman komèsyal yo ka anplwaye yo.
FAQ:
1. Èske ou se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
Kòm yon manifakti ekspè nan limyè ki ap dirije, nou sitou bay twa varyete limyè ki ap dirije: andedan kay la, deyò, ak solè.
2. Ki kantite minimòm lòd ou a pou limyè poul poul ak revèy?
Pa gen okenn kantite minimòm achte; ou ka fè nenpòt ki kantite lajan. Sepandan, mwens nan kantite pral vle di yon ti kras pi wo pri inite.
3. Èske nou ka toujou jwenn èd si nou gen pwòp pozisyon mache nou an?
Di nou sa ou konnen sou kondisyon mache ou a, epi nou pral diskite sou li epi bay sijesyon pou ede w jwenn pi bon solisyon an.
4. Ki tanperati koulè li ye kounye a?
3000-6500k aksesib. 3000-3500k pou blan cho, 4000-4500k pou blan natirèl, ak 6000-6500k pou blan fre.
