Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik pwodwi:
1. Downlights nan plafon an gen yon CRI pou pi piti 80. Yon CRI ki pi wo se pi an sante pou je ou epi li ka fè koulè yo nan espas ou a sanble pi natirèl. Sèvi ak kristal ki ap dirije prim, aliminyòm ki reziste rouye, ak konpozan PC pou garanti limyè ki ap dirije yo pa pral tranble oswa fennen pandan y ap itilize. Lavi sèvis la ap monte a plis pase 50000 èdtan kòm yon rezilta.
2. Se sèlman 6.2 pous (158 mm) nan wotè plafon obligatwa pou enstalasyon an nan yon downlight ki enkòpore yon bwat koneksyon, ak ti, ekskiz limyè kò a apwopriye pou anpil espas fèmen.
3. Chanm motèl, zòn k ap viv, twalèt, sal manje, ak kwizin yo se espas pafè pou ekleraj siplemantè.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Materyèl | Aliminyòm ak Acrylic |
| Direksyon limyè | Downlight |
| Flux lumineux | 480-1920 LM |
| Tanperati Koulè | Apeprè 3000K limyè cho |
| Endèks rann koulè | >90 |
| Itilizasyon espesifik | Kwizin, balkon, twalèt, chanm, kay |
Foto detay:








