Karakteristik pwodwi:
1. Pwodui diferan efè ekleraj, tankou fennen, flash, strobe, oswa batman kè
2. Te fè nan materyèl-wo kalite, tankou aliminyòm, Acrylic, oswa polikarbonat, asire durability, sekirite, ak estetik
3. Kontwole lè l sèvi avèk yon smartphone oswa yon kontwòl remote
4. Entegre ak asistan vwa ak aparèy lakay entelijan
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:




Downlights ki ap dirije sa yo ofri yon seri opsyon tanperati koulè, soti nan blan cho, blan fre, ak limyè lajounen, ak fonksyonalite a ajoute nan RGBW (wouj, vèt, ble, ak blan). Karakteristik RGBW pèmèt itilizatè a ajiste koulè limyè ki emèt la, bay yon opòtinite pou kreye kondisyon ekleraj inik nan diferan espas.
Itilizasyon:


Kay: 3 CCT reglabl RGBW LED downlights ka enstale nan divès zòn nan kay la. Tanperati koulè reglabl ak kapasite RGB fè yo ideyal pou kreye diferan kondisyon ekleraj nan chanm k ap viv, chanm, ak kwizin. Ou ka itilize yon limyè blan cho pandan aswè yo pou kreye yon anviwònman konfòtab epi chanje nan yon tanperati koulè pi fre pandan jounen an pou yon Ambians dinamize.
Espas Yo Vann an Detay: Espas Yo Vann an Detay yo ka benefisye siyifikativman lè yo enstale 3 downlight LED RGBW reglabl CCT. Lè yo kreye yon atmosfè cho ak konfòtab lè l sèvi avèk ekleraj blan cho, détaillants ka ankouraje achtè yo retade ak potansyèlman ogmante lavant yo. Nan contrast, tanperati limyè fre ka ankouraje yon sans de ijans ak eksitasyon, ideyal pou montre atik nouvo ak tandans.
Lopital: Menm jan nan pifò sant sante, ekleraj jwe yon wòl enpòtan nan bay yon anviwonman fezab ak konfòtab pou pasyan yo ak anplwaye yo. Ak 3 CCT reglabl RGBW LED downlights, lopital yo ka bay yon anbyans geri pasyan yo nan rekiperasyon pandan y ap ofri yon anviwònman k ap travay konfòtab pou travayè swen sante yo.
Espas Biwo: Karakteristik tanperati koulè reglabl ak opsyon RGBW nan 3 downlights ki ap dirije RGBW reglabl CCT fè yo ideyal pou espas biwo yo. Blan cho ka ede kreye yon anviwònman ki pi rilaks ak konfòtab, pandan y ap tanperati ki pi fre ka ankouraje konsantre epi fè moun vin pi vijilan.
