Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Diminye itilizasyon enèji ekleraj pa plis pase 85 pousan.
2. Segondè KALITE - Te fè nan plastik ABS ak aliminyòm avyon, pwodui sa a se gaya ak lejè epi li pèmèt pou dissipation chalè rapid.
3. DIMMABLE & CRI - gradateur modèn dirije pèmèt pou gradyasyon lis nan downlights dirije. Pou rann koulè egzat ak konstans andedan kay ou a, CRI80 plus ofri limyè ak yon bon jan kalite tou pre limyè solèy la, ki fè koulè natirèl yo sanble pi briyan.
| Kalite lanp | SMD2835 |
| Puissance | 12W |
| Konstan Currnet | 300mA |
| Sòti Lumens | 1200lm |
| Tanperati Koulè | 3000k-6000k |
| Endèks rann koulè | >90 |
| Itilizasyon espesifik | Kwizin, balkon, twalèt, chanm, kay |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Deyò, Andedan kay la |
| Sous pouvwa | AC |
Foto detay:





