Karakteristik pwodwi:
1. Fòm nan mens nan 4 pous mens ekleraj encastrée se youn nan karakteristik prensipal li yo. Aparèy la pafè pou itilize nan plafon ki gen espas limite akòz ti dyamèt 4 pous li yo.
2. Ekonomi enèji nan 4 pous mens ekleraj encastrée se yon lòt karakteristik enpòtan. Majorite desen kontanporen yo sèvi ak teknoloji ki ap dirije, ki lakòz yon ekleraj trè ekolojik ak efikas.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| garanti | 5an |
Imaj detaye:


Itilizasyon:


Gen anpil itilizasyon pou 4 pous etwat ekleraj encastrée. Li souvan itilize nan zòn k ap viv, kwizin, ak twalèt nan kay yo ofri ekleraj anbyen oswa travay. Akòz ekonomi enèji li yo ak aparans kontanporen, fòm ekleraj sa a souvan itilize nan anviwònman komèsyal ki gen ladan biwo, etablisman an detay, ak restoran. Anplis, ekleraj aksan tankou 4 pous etwat ekleraj ankastre ka itilize pou atire atansyon sou aspè achitekti oswa travay atistik.
