Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik pwodwi:
1.High-bon jan kalite mask, pwodiksyon limyè inifòm, transmisyon limyè efikas, klere ak konfòtab.
2.Die-jete aliminyòm, dirab ak rouye-gratis, efikas dissipation chalè, ak pwoteksyon chip. .
3.Stable aktyèl konstan, kenbe aktyèl fluctuation, lavi sèvis long ak pi an sekirite.
Spesifikasyon
| Pèfòmans: | 3w |
| Tansyon: | 220-240VAC |
| Antre vòltaj: | 85-265VAC |
| Frekans: | 50-60Hz |
| Sòti chofè a: | 14-36V DC // 300mA |
| Endèks rann koulè: | 80 |
| Flux lumineux: | 426 lm |
| ang gwo bout bwa: | 120º |
| Sèvi ak: | Anndan |
| Pwoteksyon IP: | IP20 |
| Degre pwoteksyon IK: | IK05 |
| Materyèl: | aliminyòm |
| Enstalasyon: | enstalasyon |
| Dimansyon: | 20xØ60mm |
| dimansyon koupe: | Ø60mm |
Foto detay:


Aplikasyon



