Dekri teren
Voye rechèch
Deskripsyon Product

2x32W CFL ranplasman dirèk. Lavabo chalè estriktirèl retire nesesite pou fanatik refwadisman ki fè bwi ak rezèvwa, CRI 90, ideyal pou aplikasyon an detay.
Spesifikasyon
| Evalyasyon vòltaj | 220-240 |
| Kouran prensipal kouri | 800mA |
| frekans fonksyònman (Hz) | 50/60Hz |
| CC Oswa CV | CC |
| Puissance chan de kous luminaire | 32W |
| Klas | Klas II, doub izole, latè pa obligatwa |
| Sòti vòltaj (V) | 120V DC Max |
| Konfòme EMC (EN55015) | wi |
| Koreksyon Faktè pouvwa | 0.98 |
| Antre Koneksyon elektrik | Viv / net ak pwovizyon latè |
| Dimmable | Wi, w ap itilize sistèm DALI konpatib sèlman (off/1 pousan -100 pousan) |
Mete aksan sou
- Ki fèt pou ofri solisyon ekleraj ba ekla nan nenpòt aplikasyon komèsyal oswa rezidansyèl
- Ideyal pou chanm konferans, restoran, otèl ak espas k ap viv
- Prezante yon kò aliminyòm gwo twou san fon ak reflektè glas segondè briyan
- Ki gen ladan dimmable dirije chofè flex & ploge
Imaj detaye


















