Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik pwodwi:
1. Yon limyè pandye senp, élégance ak inik. Li gen yon processeur LED entegre, gwo liminozite, ak ekonomi enèji sipèb.
2. Pou akonpli gwo rezistans dlo ak pèmèt itilize nan tout sitiyasyon move tan, IP65 materyèl enpèmeyab yo itilize. Ekselan pwoteksyon tèmik ak yon santiman bon jan kalite yo se tou de karakteristik nan ankadreman an alyaj solid aliminyòm. Li pa chanje koulè epi li difisil pou sal.
3. Apwopriye pou itilize tou de andedan ak deyò. Ideyal pou anpil aplikasyon, tankou antre, espas pakin, pòtay, jaden, pak, pikèt, galri, chemen, ak pwoteksyon kay. Enpak limyè sipèb la garanti sekirite lannwit epi li prevwa pou dekouraje krim.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Voltage | 85-265V |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Garanti | 5 Ane |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Antre vòltaj (V) | AC220-240V 50/60HZ |
Foto detay:









