
Karakteristik pwodwi:
1. Yon switch entegre pouvwa-off ede anpeche surchof nan anpoul la. Evite fè kay ou chofe oswa pran dife nan aparèy limyè ki twò chofe. Aparèy la espesyalman klase ak teste pou enstalasyon plafon nan espas izole do-kay. Obsève règleman sekirite yo.
2. Yon douch IP65 ki enpèmeyab ak pousyè tè oswa yon aparèy limyè twalèt se opsyon pafè a pou anviwònman imid, ekleraj moute twalèt ou, chanm douch ak lòt espas mouye aksesib.
3. Yon nouvo jenerasyon chips ki ap dirije, ki gen pi wo ak pi ba konsomasyon pouvwa, yo itilize nan lanp ki ap dirije enèji-efikas, COB ultra-mens. Ou ka diminye depans enèji ou, ekla, ak grate jiska 90 pousan.
4. Wide ranje itilizasyon; limyè a byen gwosè pou matche ak do kay ou ak plafon an epi yo ka itilize nan twalèt, lesiv, chanm, chanm k ap viv, zile kwizin, koridò, twalèt, pòt, sousòl, ak lòt kote.
5. Limyè ki ap dirije yo ankastre yo senp pou enstale epi yo pa mande pou nenpòt zouti espesyal. Pou tache yo byen fèm nan plafon an, sèvi ak klip prentan.
| Puissance | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Antre (AC) | 120V |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj plis PC |
| Koupe | 80MM |
| Tanperati Koulè | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Endèks rann koulè | >90 |
| Itilizasyon espesifik | Kwizin, ak balkon, twalèt, chanm, kay |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
Foto detay:






