
Karakteristik:
● Enèji efikas dirije
● Konsepsyon pwofil ba pou enstalasyon nan plafon ak clearances ki ba
● Flush fascia
● Faz-koupe dimmable
● Tri-CCT chwazi
Spesifikasyon:
| Angle gwo bout bwa | 38 degre |
| Koulè Montour | Blan |
| Materyèl kò | Kò aliminyòm |
| CALC - Teknoloji anpoul limyè | dirije |
| Koulè Tanperati Deskripsyon | Blan cho / Blan fre |
| Valè Tanperati Koulè | 3000 / 4000 K |
| Koupe Dyamèt | 80 mm |
| Dimmable | Dimmable |
| Itilizasyon Domestik/Komèsyal | Apwopriye pou Itilizasyon Domestik ak Komèsyal |
| Evalyasyon enèji | Okenn |
| Puissance ekivalan | 56 W |
| Bann Puissance ekivalan | 46-60 |
| Ponp dife (Wi/Non) | Ki pa Rated dife |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Andedan kay la |
| Zòn enstalasyon yo | Zòn 1 |
| Longè lavi | 50,000 èdtan |
| Teknoloji anpoul limyè | dirije |
| Anpoul Limyè (yo) Apwovizyone | Entegre dirije |
| Lm | 740 lm |
| Gwosè pake | 1 |
| Koulè paran | Blan |
| Moso nan pake/ka | 1 |
| Konsomasyon pouvwa | 8.5 W |
| Kalite pouvwa | Mains ki mache ak pisans |
| Pwovizyon pou vòltaj pouvwa | 220-240 V |
| Pwofondè pwodwi | 40 mm |
| Dyamèt pwodwi | 96 mm |
Deskripsyon:
Konbine pwodiksyon lumèn segondè ak opsyon miltip nan yon sèl luminaire. Ofri IP65 pwoteksyon kont dlo ak vapè ak ajisteman 360 degre. Tanperati koulè ka chwazi kòm 3000K oswa 4000K. Pi bon limyè ki ap dirije yo konpatib ak gradateur dènye kwen ak kwen dirijan epi li vini ak yon sistèm fil elektrik bouk-in, bouk-soti entegre nan chofè a pou asire yon enstalasyon rapid ak senp. Luminaire a ka kouvri ak lenn mouton an vè ak materyèl izolasyon mineral.
Foto pwodwi:






Ki pouvwa ki pi bon pou limyè ki ap dirije?
Pou egzanp, yon downlight estanda alojene itilize 55 Watt, men ou ka achte altènativ ki ap dirije ki sòti nan 4.5 Watt a 14 Watt.
Ki koulè ki ap dirije downlights ki pi bon?
Tou depan de kantite limyè natirèl ki disponib, tanperati koulè blan trè cho (2700K) ak blan cho (3000K) yo ideyal. Ou ka parfe eklere sal la ak divès kalite downlights ki ap dirije.
Kisa pou chèche pou lè w ap achte downlights?
Epi pou rann sa pi fasil nou mete ansanm yon gid sou la men sou sa pou w chèche lè w ap achte downlights ou yo.
LUMÈN. Youn nan premye bagay pou chèche pou se konbyen limyè downlight a pwal pwodwi. ...
EFIKASYON ENERJI. ...
TANPERATI KOULÈ. ...
RATING IP. ...
VALO DIFE. ...
LÒT SIY KALITE.
