Karakteristik pwodwi:
1. Dimmable canless encastrées lanp sèt branch lan, jan non li implique, bay reglabl nivo limyè ki kapab tabli pou klète idéal pou nenpòt sitiyasyon. Sa fè li senp pou jenere atmosfè ak emosyon.
2. Lonjevite: Teknoloji dirije tou fè anpoul viv pi lontan, kidonk, ou pa pral bezwen ranplase yo osi souvan ke ou ta ak ekleraj konvansyonèl yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | {{0}mm |
| garanti | 5an |
Imaj detaye:



Canless dimmable encastrée ekleraj: kisa li ye?
Canless encastrés ekleraj ak kapasite gradyasyon se yon jan de plafon-monte ekleraj aparèy ki gen yon flòch, ba-pwofil gade. Aparèy Canless yo mwens aparan epi yo mande pou mwens efò enstalasyon pase limyè tipik ankastre paske yo pa bezwen yon lojman. Yo menm tou yo gen avantaj adisyonèl pou yo dimmable, kidonk, ou ka mete atitid ideyal la pou nenpòt evènman.
Itilizasyon:


Chanm k ap viv: Yon kantite enstalasyon sa yo gen ladan ekleraj dimmable, ki fè yo pafè pou envite envite, gade fim, ak ap detann ak moun ou renmen yo.
Kwizin: Fasil reglabl, klere, limyè klè ajoute pwofondè ak karaktè nan manje ou yo.
Chanm yo: Ekleraj mou, reglabl aparèy sa yo ka bay yon anbyans cho ki pafè pou rezoud.
Twalèt: Ekleraj ideyal la pou fè pwodui kosmetik oswa manier cheve ka reyalize pa ajiste ekleraj la klere jan sa nesesè.
