
Limyè ki ap dirije ki inclinable an blan briyan, IP65- ak dife-rated, ak yon ang gwo bout bwa 9W (55W) 4000K 680lm 36-degre. Li sètifye IP65 pou itilize nan twalèt e menm basen an epi li se pou dife pou 30, 60, ak 90 minit. Downlight ki ap dirije sa a te fèt pou bay yon fini segondè nan yon espas rezidansyèl oswa komèsyal ak ekla minim ak bon jan kalite limyè, ak style modèn la vle di soti nan nenpòt ki kontèks. Aparèy sa a ka panche nan limyè karakteristik patikilye oswa rejyon nan yon espas paske li se reglabl.
Karakteristik:
- Materyèl: alyaj aliminyòm, Acrylic, fè, materyèl entumesan
- Konstriksyon: ekstrisyon aliminyòm alyaj chalè-lavabo, kò an fè, sous dlo asye ak plak aliye, difize Acrylic
Tablo Done:
| Baz | Dirije entegre |
| Koulè | Blan |
| Dimmable | wi |
| Evalyasyon elektrik | Klas 2 - doub izole |
| Kalite enèji | Tensyon prensipal 240V |
| Evalyasyon dife | 30, 60 ak 90 minit |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Lanp Style | Haitian |
| Kalite lanp | Dirije limyè |
| Koulè limyè | 4000K |
| Lumens | 680lm |
| Chanm yo | Twalèt |
| Travay | Downlight |
| Puissance | 9 |
Plis foto



Aplikasyon:

FAQ:
K: Èske li fasil pou enstale?
A: Wi, li fèt pou enstalasyon fasil epi li vini ak yon bracket aliye.
K: Èske AllInOneDownlight vini ak yon garanti?
A: Wi, li vini ak yon 3-5ane garanti.
