Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik pwodwi:
1. RETA LIGHTING: Te fè nan aliminyòm prim plis materyèl PC, downlight sa a se fò ak ki dire lontan. Apre 30 segonn, moun nan limen epi limen limyè yo.
2. Fonksyon ekleraj ankastre Adopte yon konsepsyon sikwi roman ki gen gwo kapasite anti-entèferans ak ba konsomasyon pouvwa estatik. Kontwòl relè bay mwens fo kòmanse ak yon lavi sèvis long (plis pase de zan).
3. Aplikasyon komen yo enkli limyè plafon kare ki ap dirije. Apwopriye pou pakin, ale piblik, pasaj anba tè, balkon lakay, koridò, ak pasaj. Enstalasyon an ka fini byen vit epi san pwoblèm.
| Puissance | 7w |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 100LM/W |
| Flux lumineux lanp (lm) | 700LM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Antre vòltaj (V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Faktori pouvwa (PF) | Pi gran pase oswa egal a 0.9 |
| Tanperati travay (degre) | -20~40 degre |
| IP Ratin | IP44 |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| UGR | <19 |
| Fòm | Round |
| Gwosè | Bag-Φ95mm, CUTOUT-Φ75mm |
| Garanti (Ane) | 5 ane |
| Koulè | Blan |
Foto detay:








