
Karakteristik:
● Pwoteksyon anviwònman
● San danje epi fasil pou enstale
● Long lavi, plis pase 50000 èdtan
● Pa gen danje pou vè kase
● Ba konsomasyon pouvwa
● Segondè efikasite, Enèji ekonomize plis pase 70 pousan ~ 80 pousan
● Konsepsyon alamòd
● Koki alyaj aliminyòm
Spesifikasyon:
| Pwodwi | andedan kay la rekreyasyon ekleraj |
| Dimansyon | Dia225mm oswa 225 * 255mm |
| Pouvwa | 18W |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Kte ki ap dirije | 90PCS SMD dirije |
| Viv lavi | >50000 èdtan |
| Antre Voltage | 85-265V AC,50-60Hz |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| CRI | >80 |
| PF | >0.7 |
| Koulè | Blan cho, blan natirèl, blan fre |
| CCT | 2800K-3200K,4000-4500k,6000K-6500K |
| Mòd chofè | Chofè ekstèn |
| IP | IP40 |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Sètifikasyon | CE, RoHS |
| Garanti | De ane |
Deskripsyon:
Ekleraj andedan kay la ankastre pwoteje tèmik epi li konpatib ak pifò gradateur sou mache a. Ankastre bwat pa yon limit pou chwa ou ankò.
Kò ultra-mens la se sèlman 0.47 pous epi li mande pou yon ti espas plafon 2 pous, adapte nan divès plafon, ak alantou treyi. 5 pousan -100 pousan gradyasyon lis satisfè kalite bezwen nan aplikasyon tankou kwizin, chanm k ap viv, chanm, twalèt ak zòn komen nan kay ou oswa biwo.
Foto pwodwi:







Kontwòl Kalite pou limyè panèl dirije:
100 pousan nan lanp yo pral teste epi kenbe limen pou 12 èdtan, ak kèk nan yo pral kenbe limen pou 24 èdtan, yo nan lòd yo teste fyab bon jan kalite a. Apre 24 èdtan nan ekleraj, nou pral mezire tanperati a nan lanp yo kòm byen ke lòt varyab. Finalman, yon fwa yo refwadi, nou egzamine tout lanp yo pou asire ke yo toujou nan bon kondisyon travay. Chak lanp dwe pase chèk QC sa yo anvan yo te anbake bay kliyan an.

