De fòm

(Kare ankastre dirije limyè)

(Wonn ankastre dirije limyè)
Deskripsyon Product
Avèk style intemporel ak tradisyonèl li yo, ki pa pwoteje p.008 ki ap dirije ekleraj kizin ankastre soti nan BENWEI.base se enpresyonan. Limyè blan cho lanp esferik la (3000 K) difize epi san refleksyon. Konsepsyon plat la deja gen ladan modil ki ap dirije enèji ki efikas ak chofè ki ap dirije ki nesesè yo. 6.9 santimèt se tout sa ki bezwen pou enstalasyon. Pou ekleraj jeneral, modèl lanp encastrée p.008 la se yon gwo opsyon. Sa a se ekleraj ankastre kwizin sitou itilize nan koulwa ak sou eskalye, men li se tou itilize nan biwo a, kwizin nan, ak zòn nan depo. Avèk yon dimmer apwopriye kwen fin, lanp lan ka tou dimmed.
Spesifikasyon
| mak | BENWEI |
| materyèl | Poud-kouvwi mouri-jete aliminyòm, kouvèti plastik |
| enstriksyon asanble | Epesè kouvèti: approx. 0.5 - 1.5cm |
| anperaj | 1000mA |
| sifas | Blan |
| Degre pwoteksyon | IP 20 |
| klas efikasite enèji | Pwodwi a gen yon sous limyè ak klas efikasite enèji G. |
| dimansyon enstalasyon yo | D: 6.9cm, Ø: 28cm |
| dimansyon livrezon | ki gen ladan modil ki ap dirije |
| Dimansyon | D: 1.9cm, Ø: 30cm |
| regilasyon | Dimmable ak gradateur ekstèn kwen fin ak done pèfòmans matche |
| Pwa | 1.648kg |
| dimmability | Dimmable |
| Flux lumineux | 1797 lm |
| tanperati koulè | Blan cho 3000K |
| endèks rann koulè | 83.1 |
| Tansyon | 230V |
| Maksimòm asanble | 30W ki ap dirije |
| entansite lumineux | 853 CD |
Mete aksan sou Pwen yo
- Segondè Transmisyon rive nan 95 pousan
- Pa gen tranbleman ak flagran
- Dire lavi rive nan 50,000 èdtan
- Otomatik liy pwodiksyon, pi wo kalite.
- Materyèl pwoteksyon anviwònman
- Segondè bon jan kalite lojman aliminyòm pou dissipation chalè
Ekspozisyon Imaj detaye




Montre Tanperati Koulè

Enstalasyon

Anbalaj & anbake
Emballage personnalisation
Bwat enteryè ak bwat ekstèn bay sijesyon Customized, pwofesyonèl anbake


Montre aplikasyon an
Apwopriye pou tou de rezidansyèl ak biznis ekleraj, yo ka itilize nan kay, biwo, otèl, sant komèsyal, depo, sal egzibisyon, elatriye.

Tan livrezon
Disponib pou livrezon imedya: Pwodwi Stock yo anbake soti swa nan menm jou travay la oswa, nan dènye, jou travay pwochen an. Nan tout Almay, eksepte nan zile yo, livrezon an fèt nan 3 jou travay (Lendi jiska Vandredi, eksepte jou ferye) apre yo fin resevwa peman an (nan evènman an nan peman davans) oswa fini nan kontra a (nan ka a nan lajan kach sou livrezon oswa achte sou kont) (sou zile Alman yo, peryòd livrezon an pwolonje pa yon maksimòm de 3 jou travay).
Imedyatman disponib, voye: Nan Almay, eksepte zile yo, livrezon an pran plas nan 5 jou travay (Lendi jiska Vandredi, eksepte jou ferye) apre li resevwa peman (nan ka a nan peman davans) oswa apre konklizyon kontra a (nan ka lajan kach sou. livrezon oswa achte sou kont). Livrezon yo fèt sèlman ak yon apèl nan telefòn davans.
Enfòmasyon sou jou ak semèn: Depo nou an pa gen yon sistèm an tan reyèl an plas. Chak èdtan, enfòmasyon sou stock yo otomatikman mete ajou. Dapre entèraksyon nou yo ak manifaktirè yo, nou te detèmine jou travay yo oswa semèn pou atik nou yo ki pa nan stock. Fenèt livrezon an ogmante pa yon maksimòm de twa jou travay nan zile Alman yo. Pou yon transpò entènasyonal, nou bezwen plis tan—jiska sis semèn nan dènye, tou depann de nasyon k ap resevwa a.
Tou depan de kote k ap resevwa a, anbake aletranje ka pran plis tan—jiska sis semèn nan dènye.
Nou gen diferan gwosè ti sèk ak kare limyè panèl mens pou satisfè bezwen ou yo.

