Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. 12W dirije Einbaustrahler Downlight Einbauspot stufenlos KNX dimmbar. High-grade COB dirije chip, CRI> 90
2. Limyè plafon ankastre kalite siperyè ak lojman aliminyòm jete ak nivo IP65 ki enpèmeyab ka itilize pou ekleraj andedan ak deyò.
3. Downlight a apwouve pou itilize ak Triac, Dali, ak 0-10V dimmable.
4. Aplikasyon: pou ekleraj enteryè nan kay, otèl, sant komèsyal, biwo, elatriye.
| Koulè | blan |
| Fòm aparèy limyè | Ankastre |
| Kalite chanm | Kwizin, Salon, Sal Manje |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Andedan kay la |
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Voltage | 85-265V |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Aplikasyon | Andedan kay la Komèsyal |
| Garanti | 5 Ane |
Foto detay:







