Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Yo pwodwi mwens chalè, ki diminye demann lan sou sistèm èkondisyone ak rann yo pi an sekirite pou opere.
2. Sa vle di ke yo mande pou ranplasman nan yon frekans siyifikativman pi ba, kidonk diminye fatra ak ekonomize lajan sou ranplasman.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RIGBI |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


