
Karakteristik:
● 18 Watt pwodiksyon
● 1400 lm net koulè
● 120 degre gwo bout bwa limyè
● 225x225 mm
Spesifikasyon:
| Koulè a nan obligatwa a | blan |
| Voltage | 230V |
| Pouvwa | 18W |
| Koulè limyè | 1400 lm koulè net |
| Dimansyon (mm) | 225x225 mm |
| Dyamèt twou aliye a | 206x206 mm |
| Klas enèji | A |
| Konsomasyon enèji kWh / 1000h | 6WkWh / 1000h |
| Flux lumineux | 400lm |
Deskripsyon:
Limyè konsepsyon ki ap dirije limyè plafon ankastre BENWEI Circle White 18W 1400 Lumen 230V Koneksyon
Foto pwodwi:






Èske limyè ki ap dirije yo bon pou ekleraj ankastre?
An reyalite, pifò renovasyon ekleraj ankastre itilize anpoul ki ap dirije paske nan fasilite nan enstalasyon, osi byen ke efikasite nan enèji. Anpoul ki ap dirije dire pi lontan pase lòt kalite anpoul limyè.
Ki diferans ki genyen ant downlights ak limyè encastrée?
Pa gen anpil moun ki konnen gen yon diferans ant yon limyè encastrée (yo refere tou kòm "ka") ak yon downlight.
