Karakteristik pwodwi:
1. Efikasite enèji: Limyè ki ap dirije limyè yo ekstrèmman efikas nan enèji, lè l sèvi avèk jiska 75% mwens enèji konpare ak sous ekleraj konvansyonèl yo. Sa a pa sèlman ekonomize sou depans enèji, men tou diminye anprint kabòn ou.
2. Long lavi: dirije limyè ankastre ka dire jiska 25 fwa pi long pase sous ekleraj tradisyonèl yo. Sa vle di ou ka jwi sistèm ekleraj ou pou pi lontan anvan ou oblije ranplase li.
3. Antretyen ki ba: limyè ki ap dirije yo mande anpil ti antretyen, sa ki fè yo pafè pou espas ki difisil pou rive ak plafon segondè.
4. Versatility: ki ap dirije limyè ankastre yo ka itilize pou yon pakèt aplikasyon, tankou ekleraj jeneral, ekleraj travay, oswa ekleraj aksan.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 7W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265VAC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | {{0}mm |
Imaj detaye:



Dirije limyè ankastre se yon solisyon ekleraj modèn ak dous ki ofri anpil avantaj sou sous ekleraj tradisyonèl yo. Yo fèt pou bay ekleraj ekselan pandan y ap elimine enstalasyon ankonbran ak fil ki souvan asosye ak solisyon ekleraj estanda. Nan pòs blog sa a, nou pral diskite sou karakteristik ak aplikasyon pou dirije limyè ankastre.
Itilizasyon:

1. Ekleraj Kay: dirije limyè ankastre se yon chwa popilè nan konsepsyon ekleraj rezidansyèl yo. Konsepsyon dous yo amelyore nenpòt espas, ki gen ladan kwizin nan, chanm k ap viv, ak chanm.
2. Ekleraj Komèsyal: Limyè ki ap dirije ankastre yo souvan itilize nan espas komèsyal tankou biwo, otèl, ak magazen an detay. Efikasite enèji yo ak lavi long fè yo solisyon pafè pou zòn ki gen anpil itilizasyon.
