Karakteristik pwodwi:
1. Dirije limyè ankastre ak anpil koulè yo Enjenieri yo dwe trè efikas, itilizatè-zanmitay, ak senp yo enstale. Yo bay yon seleksyon gwo koulè pou ou ka chwazi lonbraj pafè a pou chanm ou.
2. Gwo kantite ekleraj ke limyè ki ap dirije plizyè koulè bay se youn nan karakteristik ki pi enpòtan li yo. Efikasite enèji yo mete yo apa de limyè konvansyonèl yo. Ou pa pral oblije abandone klète pou konsève pou elektrisite!
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| garanti | 5an |
Imaj detaye:



Limyè Ankastre ak anpil koulè ka yon bon fason pou bay nenpòt espas yon Flair inik ak ase ekleraj. Limyè sa yo gen anpil opsyon koulè, kidonk, ou ka fasilman chanje atitid la nan yon chanm ak yon sèl peze bouton. Benefis ak itilizasyon limyè ankastre ki ap dirije milti-koulè yo pral kouvri nan atik blog sa a, ansanm ak fason yo ka konplètman transfòme aparans ak atmosfè kay ou oswa kote biznis ou.
Itilizasyon:


Limyè ankastre ki ap dirije ak plizyè koulè ka ranje epi itilize nan divès zòn. Paske opsyon koulè yo anpil ka anfòm atitid la ak lè nan jounen an, yo se yon chwa popilè pou twalèt ak kwizin. Pou egzanp, depi limyè fre blan imite limyè natirèl, li pafè pou fè pwodui kosmetik ak pran beny maten. Blan cho, nan lòt men an, ka kreye yon anbyans brikabrak pou aswè lantèman.
