Karakteristik pwodwi:
1. Pou zòn kote ekleraj yo dwe discrete ankò efikas, limyè sèk encastrée yo se yon gwo opsyon. Akòz konsepsyon enèji efikas yo, yo itilize mwens enèji pou bay anpil limyè.
2. Avèk varyete de anviwònman klète ki disponib pou limyè sèk ankastre - soti nan dimmable a klere - ou ka kreye atmosfè ideyal la pou nenpòt sitiyasyon.
3. Yo vini nan yon seri de koulè ak fini, tankou nikèl bwose, blan, ak nwa.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| PF | >0.90 |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | {{0}mm |
Imaj detaye:






Yon fason souvan nan aparèy ekleraj nan rezidans, lye travay, etablisman Yo Vann an Detay, ak lòt kote komèsyal yo se limyè a sèk ankastre. Paske limyè sa yo kole ak plafon an, konsepsyon an se lis ak dekonpoze. Limyè sèk ankastre, kontrèman ak aparèy konvansyonèl ki monte sou plafon, bay enpresyon espas adisyonèl, ki elaji ak eklere espas yo.
Itilizasyon:


1. Chanm k ap viv: Limyè sikilè ankastre yo pafè pou itilize nan chanm k ap viv paske yo bay yon limyè mou, anbyen. Yo ideyal pou sware fim, sware jwèt, ak lòt reyinyon fanmi paske yo bay yon anbyans brikabrak ak zanmitay.
2. Kwizin: Ekleraj sèk ankastre se yon bon fason pou eklere yon kwizin. Yo itil ak pratik paske yo bay ase limyè pou kwit manje ak preparasyon manje.
3. Chanm yo: Ekleraj mou ke limyè sèk ankastre pwodui pafè pou chanm yo. Yo fasilite detant senp ak dòmi lè yo kreye yon anviwònman cho ak konfòtab.
4. Biwo: Yo ka itilize limyè sèk ankastre pou bay ekleraj efikas, klere ki pafè pou travay nan biwo yo. Anplis de sa, yo ka diminye souch nan je, ki ogmante pwodiktivite ak diminye fatig.
