Dekri teren
Voye rechèch

- Karakteristik
1. Ultra Mens: Gadgets 0.4" mens, lejè ak kontra enfòmèl ant sa a ka itilize nan kabinèt, RV, bato, ak lòt ti espas.
2. Plen aliminyòm: Pi bon kalite konsepsyon aliminyòm amelyore dissipation chalè, pwolonje lavi ki ap dirije.
3. Fastener-gratis prentan-chaje montaj ankastre senplifye enstalasyon an.
4. Konsèvasyon Enèji: Chip ki ap dirije ki dire lontan bay limyè pwisan ak mwens enèji-dans pil otomobil.
5. Dimmable DC12V dirije. Ekleraj lakay sèvi ak DC 12V epi li bezwen yon konvètisè.
- Spesifikasyon
| Efikasite lumineux lanp (lm/w) | 140 |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80 |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Materyèl Kò lanp | Ankadreman aliminyòm + difize Prisnatic |
| Non pwodwi | dirije limyè panèl |
| Gwosè | 66xH10mm Koupe: 55mm |
| Dimmable | 0-10V |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 ane |
| CCT | 3500-5000K |
- Plis detay



- Aplikasyon

- Konpayi nou an


