
Karakteristik pwodwi:
1. Pi fasil pou Enstale: Ultra-mens ki ap dirije limyè plafon ankastre pa mande pou bwat siplemantè, ki sove ou lajan. Konsepsyon bwat switch endepandan ke ou ka byen vit epi fasil mete lakay ou.
2. Segondè klète: Yo itilize yon nouvo kalite dyòd ki ap dirije nan limyè sa a 6-pous ultra-mens kache. Yon limyè alojene 110W egal a 12 volts ke yon 1050LM konsome. Pi gwo rediksyon depans enèji ka soti nan pi gwo pwodiksyon limyè ak pi ba konsomasyon pouvwa.
3. Valè koulè posib yo se blan cho (2700K), blan mou (3000K), blan modere (3500K), klere tou blan (4000K), ak 5000K.
| Puissance | 12W |
| Konstan Currnet | 300mA |
| Sòti Lumens | 1200lm |
| Materyèl | Aliminyòm pi bon kalite |
| Fini | penti blan/ penti nwa |
| Enstalasyon | sifas plafon |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Deyò, Andedan kay la |
| Sous pouvwa | AC |
Foto detay:









