Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik pwodwi:
1. Menm lè redwi, ekleraj jeneral yo bay pa limyè ki distribye respire soti nan lantiy dispèse ak dirije byen separe.
2. Se yon opsyon enèji-efikas ki sèvi ak yon ti kantite pouvwa pandan y ap bay klète ki nesesè pou eklere espas la.
3. Pifò limyè, mayetik ba vòltaj, ak elektrik ba vòltaj miray bwat gradateur ka bese yon motè 120 volt.
4. Quick tache parantèz pèmèt enstalasyon konplètman konstwi yo dwe fèmen nan bwat junction ak yon senp tòde ak vire mouvman.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Voltage | 85-265V |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Garanti | 5 Ane |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Antre vòltaj (V) | AC220-240V 50/60HZ |
Foto detay:






