Karakteristik pwodwi:
1. Segondè bon jan kalite, ekonomize enèji, chalè ki ba, ak pi ba konsomasyon pouvwa.
2. Long lavi sèvis, ak segondè efikasite lumineux.
3. Gwo diminye emisyon kabòn, zanmitay anviwònman an.
4. Nonlead, mèki, ak lòt eleman polisyon.
5. Plis enèji efikas pase lanp enkandesan ak pifò alojene.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:




Ekleraj se yon aspè enpòtan nan lavi modèn ak teknoloji ki itilize pou kontwole ekleraj la te evolye sou ane yo. Youn nan avansman teknolojik sa yo nan ekleraj se downlight limyè entelijan.
Yon downlight limyè entelijan se yon kalite aparèy ekleraj ki ka konekte ak yon sistèm lakay entelijan tankou Amazon Alexa oswa Google Assistant pou kontwòl vwa oswa app ki baze sou. Li ka dimming oswa vire sou ak koupe soti nan nenpòt kote, epi tanperati koulè li yo ka ajiste pou diferan senaryo ekleraj.
Limyè limyè entelijan tou gen karakteristik ekonomize enèji, tankou detèktè mouvman ki ka detekte lè yon moun te antre nan yon chanm epi limen oswa diminye limyè yo otomatikman. Karakteristik sa a ede diminye kantite elektrisite konsome pa sistèm ekleraj la pandan y ap amelyore konvenyans ak konfò pou itilizatè yo.
Itilizasyon:


Aplikasyon nan limyè entelijan downlights divès, men yo patikilyèman itil nan zòn kote kontwòl ekleraj esansyèl, tankou chanm, chanm k ap viv, ak kwizin. Yo kapab tou itilize nan anviwònman komèsyal tankou boutik ak biwo yo kreye yon anviwònman kliyan-zanmitay.
