
Karakteristik pwodwi:
1. Nou an blan ultra mens dirije limyè encastrée gen senk koulè yo chwazi nan: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K.
2. Ultra mens dirije limyè Recessed gen yon distribisyon limyè ekselan. Modèn konsepsyon dous fè limyè kare ki ap dirije sa yo yon gwo solisyon pou chanm, chanm k ap viv, kwizin, espas travay, zòn komen, elatriye.
3. Limyè encastrés led ultra mens nou an ka imedyatman diminye bòdwo elektrik ou a jiska 80 pousan lè ou ranplase yon aparèy ekleraj enkandesan demode ak youn nan yo. Limyè plafon kare ki ap dirije sa yo sèlman konsome 24W, ki se mwens enèji pase yon lanp enkandesan 90W. Ou ka chanje klète san siyman oswa bri pa gradyasyon (100 pousan -10 pousan).
4. Akòz evalyasyon IC yo, panno kare ki ap dirije nou yo ka mete an kontak ak izolasyon san yo pa kouri risk pou yo surchof oswa limen. Aparèy sa yo gen yon lavi 54,000 èdtan epi yo fèt pou fonksyone nòmalman pandan plizyè ane.
| Fòm aparèy limyè | Ankastre |
| Watt | 24W |
| Dirije pèl | 2835 LED Chip |
| CCT | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Flux lumineux | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Voltage | 85-265V |
| Materyèl | Aliminyòm |
| CRI | >90Ra |
Foto detay:






