Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Ou toujou pa sèten sou fason pou chwazi tanperati koulè ki apwopriye pou chanm k ap viv, kwizin, twalèt, chanm, garaj oswa depo ou. Lè sa a, Canless dirije limyè encastrée nou an ak twa tanperati koulè (3000K/4000K/5000K) ka satisfè bezwen ou yo. Lè w chanje bouton an sou bwat junction la, chwazi koulè ou vle a.
2. Segondè Lumen ak Enèji Efikasite: Sa yo 6 pous dirije limyè plafon ankastre fè pou sèvi ak pwochen jenerasyon ki ap dirije chips ki gen yon pi gwo lumèn ak mwens elektrisite.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Voltage | 85-265V |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Aplikasyon | Andedan kay la Komèsyal |
| Endèks rann koulè | >90 |
| Itilizasyon espesifik | Kwizin, balkon, twalèt, chanm, kay |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Deyò, Andedan kay la |
| Sous pouvwa | AC |
| Kalite enstalasyon | Flush Mount |
| Karakteristik espesyal | Enèji efikas, dimmable, reziste dlo |
Foto detay:






